XXIII Okręgowe Zawody Strzelectwa Myśliwskiego Piotrków Trybunalski 06.05.2023r.

W dniu 25.03.2023 r Koło Łowieckie „Błękitne Źródła” zorganizowało na strzelnicy PZŁ w Piotrkowie Tryb. coroczny , obowiązkowy trening strzelecki podczas którego została wyłoniona drużyna strzelecka, która będzie reprezentować nasze Koło Łowieckie na Okręgowych Zawodach Strzelectwa Myśliwskiego w Piotrkowie Tryb. W skład drużyny weszli kol; Rafał, Hubert i Cezary.

XXIII Okręgowe Zawody Strzelectwa Myśliwskiego zostały zorganizowane przez Okręg PZŁ Piotrków Tryb. w dniu 06.05.023r. Zawody po raz pierwszy rozgrywane były w pięcioboju myśliwskim.  Koło Łowieckie oczywiście reprezentowali kol. Rafał , Hubert i Cezary . indywidualnie startowała nasza koleżanka Małgorzata.  Nasza drużyna zajęła po raz pierwszy w historii Koła  I miejsce w klasie powszechnej, a kol. Małgorzata I miejsce w klasyfikacji Dian.  Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za obecność  i wsparcie podczas zawodów naszemu Prezesowi kol. Marianowi , kolegom  Jerzemu i  Hubertowi , stażyście Dawidowi i wszystkim którzy nas wspierali i w nas wierzyli. Darz Bór.