Wigilia w Kole Łowieckim „Błękitne Źródła”

W sobotę 17.12.2016 r myśliwi z naszego Koła spotkali się na polowaniu wigilijnym , zorganizowanym po raz pierwszy nie w dzień Wigilii ale tydzień wcześniej . Miejscem zbiórki był Lubiaszów . Po odprawie wszyscy myśliwi przeszli pod postawiony nieopodal  miejsca zbiórki, obelisk ku czci naszego zmarłego kol. Andrzeja Jaskulskiego. Był to czas na zapalenie znicza , złożenia wiązanki oraz czas na chwilę zadumy.

W polowaniu wigilijnym  prowadzonym przez kol.Tomasza i kol. Mariana  wzięło udział 25  myśliwych. Choć humory i pogoda dopisywały , św Hubert darzył tylko naszemu kol. Pawłowi który został królem polowania pozyskując cielaka daniela. Hodowcą został kol. Rafał.
 
Kilku myśliwych nie mogąc brać udziału w samym polowaniu , przyjechało na zakończenie łowów. Był czas aby  złożyć sobie nawzajem życzenia i połamać się opłatkiem  oraz  zasiąść do wspólnego wigilijnego posiłku. 
 
Dziękujemy   wszystkim myśliwym , którzy tak licznie w tym roku przybyli na nasze wigilijne spotkanie , za wspólnie spędzony czas.
Tekst i fot M.N