VII Polowanie Kniejowe Dian im. Reinholda Gacha 02.12.2017 r

Tradycją zapoczątkowaną w Kole Łowieckim „Błękitne Źródła” przez Prezesa Koła  kol.Reinholda Gacha  w 2011 roku jest organizowanie polowań zbiorowych dla Dian Okręgu Piotrkowskiego. Kol Reinhold Gach odszedł do Krainy Wiecznych Łowów w dniu 01.02 2016 roku. Walne Zebranie Członków Koła podjęło uchwałę aby kontynuować organizowanie corocznego  polowania dla Dian . W tym roku było to już VII polowanie, ale po raz pierwszy nazwane imieniem kol. Reinholda Gacha i organizowane w całości przez Koło.

Zaproszenie Zarządu na polowanie przyjęło 21 Dian , nie tylko z okręgu Piotrkowskiego ale także z Łodzi  i Radomia. W polowaniu uczestniczyły również polujące dwie bratanice kol. Reinholda , które przyjechały do nas  z okręgu Opole.

Prowadzącymi polowanie byli Łowczowie Koła tj  kol. Tomek i kol. Jacek a także syn kol. Reinholda – Witek.

Zwierz był widziany w każdym miocie. Udało się pozyskać dzika i dwie sarny. Królową polowania została kol.Bożenka z naszego Koła pozyskując dzika, Vice królową kol. Kasia z WKŁ Hubal w Tomaszowie Maz. Hodowcą został kol. Monika z Koła Łowieckiego Szarak Radom .  Wszystkie Diany otrzymały upominki i Dyplomy . 

W trakcie polowania była przerwa podczas której zaserwowano żurek i pyszne naleśniki z budyniem .

Po zakończeniu polowania wszyscy uczestnicy zostali poczęstowaniu upieczonym dzikiem podawanym z kaszą i ogórkiem .

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim Dianą które przyjęły zaproszenie na nasze polowanie, za wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze. Dziękujemy  wszystkim ,którzy swoją pracą przyczynili się do tego, że mogłyśmy polować, nagance, podkładaczom z psami, sygnalistom a także  sponsorom naszego polowania. Darz Bór.

Zobacz zdjęcia w galerii lub kliknij tutaj