Koło Łowieckie nr 39 "Błękitne Źródła"
   


Komunikat Nr 1/2014

Zarząd Koła Łowieckiego Nr 39 " Błękitne Źródła" zaprasza koleżanki i kolegów , członków naszego Koła na Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze , które odbędzie się 09.05.2014 roku  o godz. 17.00 w Bronisławowie , w barze" U Łysego"

Darz Bór

Władze koła

Zarząd:

 prezes  Marian Mencfel
 łowczy  Jacek Smyk
 podłowczy  Tomasz Sąciński
 skarbnik  Bożena Bury
 sekretarz     Małgorzata Nurczyńska

Komisja Rewizyjna:

 przewodniczący  Zdzisław Parchimowicz
 członek  Witold Gach
 członek  Jarosław Jaskulski

Członkowie koła


Członkowie Koła  Łowieckiego nr 39 „Błękitne Źródła” w Tomaszowie Maz.

  1. Baliński Stanisław
  2. Błaszkowski Sebastian
  3. Błaszkowski Zygmunt
  4. Budziejewski Czesław
  5. Budziejewski Piotr
  6. Bury Bożena
  7. Ciach Michał
  8. Dramiński Leonard
  9. Filipczak Rafał
  10. Fronk Szymon
  11. Gach Witold
  12. Hanke Bogdan
  13. Henig Rafał
  14. ks. Izydorczyk Marek
  15. Jaskulski Jarosław
  16. Jaskulski Mieczysław
  17. Jaskulski Roger
  18. Justyna Paweł
  19. Kaźmierski Henryk
  20. Kaźmierski Stefan
  21. Kluzowski Krzysztof
  22. Kococik Zbigniew
  23. Kot Grzegorz
  24. Kot Michał
  25. Łękawski Łukasz
  26. Mencfel Jan
  27. Mencfel Marian
  28. Nurczyńska Małgorzata
  29. Nurczyński Stanisław
  30. Obłuski Wojciech
  31. Parchimowicz Zdzisław
  32. Pełka Jan
  33. Pietrzykowski Wiesław
  34. Pożycki Bogdan
  35. Roniek Mirosław
  36. Sąciński Tomasz
  37. Sęk Cezary
  38. Smyk Jacek
  39. Smyk Jarosław Jakub
  40. Wojtaszczyk Zbigniew
  41. Wojtaszek Włodzimierz
  42. Zarzeczny Hubert
  43. Zarzeczny Rafał
  44. Żychliński Robert
  45. Pyzia Włodzimierz


Członkowie - dla których Koło Łowieckie "Błękitne Źródła" jest Kołem niemacierzystym 

  1. Głoskowski Andrzej
  2. Hajnus Jan
  3. Mazerant Jerzy
  4. Rajtarski Błażej
  5. Smyk Paweł Piotr
  6. Smyk Włodzimierz
  7. Wójciak Marcin

Myśliwi, którzy odeszli...

Myśliwi, którzy odeszli do „Krainy Wiecznych Łowów”

    Lista członków, którzy odeszli od nas na zawsze jest długa. Przecież wiek naszego Koła jest również znaczący. Wspomnijmy wobec tego tych, którzy odeszli od nas od podziału Koła w 1976 roku.
Są to:

  • Kazimierz Błaszkowski - inżynier budowlany

  • Witold Dąbrowski - dr n. med.

  • Stanisław Gotner - prac. umysłowy

  • Andrzej Gotner - technik elektronik

  • Andrzej Jaskulski - leśnik

  • Mieczysław Jaskulski - inżynier leśnik

  • Józef Kazimierski - rolnik

  • Bolesław Kazuła - leśnik

  • Zbigniew Menke - nauczyciel

  • Władysław Niedzielski - nauczyciel

  • Henryk Nurczyński - młynarz   

  • Ignacy Nurczyński - młynarz

  • Edward Skawiński - ekonomista

  • Stanisław Pokusa - leśnik

  • Bronisław Popko - nauczyciel

  • Henryk Żądło - leśnik

  • Władysław Piotr Ziajka - informatyk

  • Reinhold Gach

  • Bogdan Ryczek - leśnik

  • Feliks Iwanik



To top of the page wróć na górę To top of the page


Zaloguj się

Złom

Zasłużony Dla Łowiectwa Województwa Łódzkiego

Alternative flash content

Requirements

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej

Alternative flash content

Requirements

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Liczba wizyt41187


Copyright by www.drezner.pl