Koło Łowieckie nr 39 "Błękitne Źródła"
   


Komunikat Nr 2/2010

  1. W celu zmniejszenia szkód łowieckich na polach Zarząd Koła Łowieckiego Nr 39 „Błękitne  Źródła” postanowił aby w miesiącach – maju, czerwcu i lipcu  nie polować na dziki, sarny i rogacze w głębi lasów, a jedynie na obrzeżach pól uprawnych.
  2. Myśliwi chętni do dokarmiania letniego pod „swoimi” ambonami  (ale bez prawa strzału) mogą pobrać 50 kg kukurydzy na miesiąc, w każdym z dwóch obwodów. Miejsce dokarmiania należy uzgodnić z Kolegą prezesem w obwodzie Nr 197 oraz Kolegą łowczym w obwodzie Nr 196. Uzgodnienie miejsc dokarmiania dotyczy również strażników łowieckich, którzy mają do dyspozycji 300 kg kukurydzy miesięcznie. W obwodzie Nr 196 kukurydzę można pobrać u Kolegi Stanisława Balińskiego w Lubiaszowie, a w obwodzie Nr 197 u Pana Edwarda Sęka w Wiadernie.
  3. Zachęcamy wszystkich Kolegów myśliwych do wychodzenia na zasiadkę w pobliżu atrakcyjnych dla zwierzyny upraw rolnych.
  4. Zarząd  Koła  przypomina, że trening  strzelecki o  „Puchar Prezesa” odbędzie  się w dniu 26.06.2010 r. o godz. 14 00.

 

Darz Bór


To top of the page wróć na górę To top of the page


Zaloguj się

Złom

Zasłużony Dla Łowiectwa Województwa Łódzkiego

Alternative flash content

Requirements

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej

Alternative flash content

Requirements

Gościmy

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Liczba wizyt43598


Copyright by www.drezner.pl