Koło Łowieckie nr 39 "Błękitne Źródła"
   


Wigilia w Kole Łowieckim "Błękitne Źródła"

W sobotę 17.12.2016 r myśliwi z naszego Koła spotkali się na polowaniu wigilijnym , zorganizowanym po raz pierwszy nie w dzień Wigilii ale tydzień wcześniej . Miejscem zbiórki był Lubiaszów . Po odprawie wszyscy myśliwi przeszli pod postawiony nieopodal  miejsca zbiórki, obelisk ku czci naszego zmarłego kol. Andrzeja Jaskulskiego. Był to czas na zapalenie znicza , złożenia wiązanki oraz czas na chwilę zadumy.

W polowaniu wigilijnym  prowadzonym przez kol.Tomasza i kol. Mariana  wzięło udział 25  myśliwych. Choć humory i pogoda dopisywały , św Hubert darzył tylko naszemu kol. Pawłowi który został królem polowania pozyskując cielaka daniela. Hodowcą został kol. Rafał.
 
Kilku myśliwych nie mogąc brać udziału w samym polowaniu , przyjechało na zakończenie łowów. Był czas aby  złożyć sobie nawzajem życzenia i połamać się opłatkiem  oraz  zasiąść do wspólnego wigilijnego posiłku. 
 
Dziękujemy   wszystkim myśliwym , którzy tak licznie w tym roku przybyli na nasze wigilijne spotkanie , za wspólnie spędzony czas.
Tekst i fot M.N
 

 To top of the page wróć na górę To top of the page


Zaloguj się

Złom

Zasłużony Dla Łowiectwa Województwa Łódzkiego

Alternative flash content

Requirements

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej

Alternative flash content

Requirements

Gościmy

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Liczba wizyt43598


Copyright by www.drezner.pl