Koło Łowieckie nr 39 "Błękitne Źródła"
   


Dianą być

Warszawa 27.03.2015 r

Zarząd Główny PZŁ oraz Klub Dian PZŁ zorganizowały w dniu 27.03.2015 w Warszawie spotkanie polujących kobiet " Dianą być".

Miejscem spotkania była Sala pod Kopułą w siedzibie Ministerstwa Gospodarki, honorowy patronat objęli wiceminister Rady Ministrów ,Minister Gospodarki Janusz Piechociński, Poseł na Sejm RP Urszula Pasławska , Łowczy Krajowy dr Lech Bloch.

Spotkanie rozpoczęło się od odegrania sygnałów "Zbiórka myśliwych" i "Powitanie" Gości przywitał i oficjalnie otworzył spotkanie dr Lech Bloch. W trakcie spotkania przeprowadzono dwa panele tematyczne "Kobieta polująca" oraz "Męski punkt widzenia - łowienie słowem" W tym drugim głos zabrał profesor Jerzy Bralczyk- językoznawca. Został zaprezentowany film "Siła kobiet w Łowiectwie" Odbył się pokaz mody dla kobiet- nie tylko w łowisko. Swój występ miał Rudi Szubert prezentując swoje największe przeboje. Na zakończenie była degustacja potraw przygotowanych z dziczyzny. Dzięki zaangażowaniu Łowczemu Okręgowej Rady Łowieckiej w Piotrkowie Tryb. również i Diany z okręgu piotrkowskiego był obecne na spotkaniu, w tym Małgorzata - Diana z naszego Koła Łowieckiego.

Tekst i fot M.N

Zobacz zdjęcia w galerii lub kliknij tutajTo top of the page wróć na górę To top of the page


Zaloguj się

Złom

Zasłużony Dla Łowiectwa Województwa Łódzkiego

Alternative flash content

Requirements

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej

Alternative flash content

Requirements

Gościmy

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Liczba wizyt43781


Copyright by www.drezner.pl