Koło Łowieckie nr 39 "Błękitne Źródła"
   


Boże Narodzenie 2018

Bażanty w łowisku

Po ustaleniach na Walnym Zebraniu realizując Uchwałę kol. Wojtek Obłuski sprowadził z hodowli koło Łasku bażanty. Zostały one przywiezione do Tomaszowa 03.08 o świcie. w sumie 136szt w tym 96 kur reszta koguty. 3.08 2018. Łowczy i Jarek Jaskulski wywieźli ptaki w dwa obwody w sumie w 5 miejsc gdzie je wpuścili. Obwód 197 to Józefów nad Pilicą. Cegielnia na Dąbrowie.

Czytaj więcej...

Wielkanoc 2018

Szanowne Diany, drodzy koledzy
KOŁA ŁOWIECKIEGO "BŁĘKITNE ŹRÓDŁA" W TOM. MAZ.

Święta Wielkiej Nocy niosą zawsze nadzieję.

Przez śmierć Chrystusa wraca wiara i nadzieja, że wszystko co czynimy mimo naszych niedoskonałości może być przekute na dobro.

Życzę Wam wszystkim, jako Prezes;

Radości i miłości, poszanowania innych i szacunku dla siebie. Niech nowe Prawo Łowieckie pozwoli na zacieśnienie naszych więzi a w nas niech płonie płomień i żar dobra, którego wyrazem jest ta pochodnia z Hubertowskiego święta w Spale.

Dla Waszych rodzin i przyjaciół; zgody i radości, aby więcej nas łączyło niż dzieliło i było siłą na każdy dzień a Zmartwychwstały Chrystus niech nam błogosławi.

Z wyrazami szacunku Prezes wraz Zarządem.

Tomaszów Mazowiecki, Wielkanoc 2018.

 

Trening strzelecki 07.04.2018

Myśliwi z naszego Koła Łowieckiego spotkali się w sobotę 07.04.2018 na strzelnicy ZO PZŁ w Piotrkowie Tryb, na corocznym obowiązkowym treningu strzeleckim. Podczas treningu został zorganizowany konkurs na najlepszego strzelca w Kole.

Czytaj więcej...

Boże Narodzenie 2017

SZANOWNE KOLEŻANKI I DRODZY KOLEDZY MYŚLIWI KOŁA ŁOWIECKIEGO NR 39. „BŁĘKITNE ŹRÓDŁA” W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM.

W ten świąteczny czas Bożego Narodzenia, łamiąc się opłatkiem składamy życzenia: Wielu łask Bożych, szczęścia, zdrowia, powodzenia, Aby wszystko się darzyło W Nowym Roku lepiej było!

Wszystkim myśliwym, ich rodzinom i sympatykom łowiectwa, życzy Zarząd Koła Łowieckiego nr 39. „Błękitne Źródła” w Tomaszowie Mazowieckim

  

 

 To top of the page wróć na górę To top of the page


Zaloguj się

Złom

Zasłużony Dla Łowiectwa Województwa Łódzkiego

Alternative flash content

Requirements

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej

Alternative flash content

Requirements

Gościmy

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Liczba wizyt43598


Copyright by www.drezner.pl