Koło Łowieckie nr 39 "Błękitne Źródła"
   


Hubertus Spalski 2010

    Tegoroczne obchody Hubertusa Spalskiego odbyły się 16 października 2010 roku i rozpoczęto je poranną mszą, którą celebrował polujący w naszym kole kapelan leśników i myśliwych  ks. Marek Izydorczyk.

Po mszy i odprawie około 230 myśliwych z kraju i zagranicy, w 11 wcześniej wybranych obwodach okolicznych kół łowieckich rozpoczęto polowania. W  naszym łowisku, w obwodzie 196 polowało 21 myśliwych. Polowanie prowadził prezes naszego koła, kol. Reinhold Gach z pomocą łowczego, kol. Henryka Kaźmierskiego.
     Królem polowania na naszym terenie został kol. Piotr Sadowski, polujący w kole „Batalion” w Gałkówku pozyskując łanię jelenia, a wicekrólem kol. Władysław Ziajka z naszego koła, który pozyskał cielaka jelenia. Na rozkładzie były jeszcze dwa dziki kol. kol.  Tomasza Bogusa i Jacka Kiełbusa. Po poczęstunku myśliwi wrócili do Spały, gdzie odbywały się główne uroczystości. Na pokocie w Spale, cztery tusze grubego zwierza z naszego łowiska prezentowały się okazale.
     Królem polowania Hubertus Spalski 2010 został kol. Piotr Sadowski, Wicekrólem i królem „pióra” został kol. Robert Janecki z K.Ł. „Leśnik” w Piotrkowie Tryb. Wicekrólowskie laury przypadły też Władysławowi Ziajce z K.Ł. „Błękitne Źródła” w Tomaszowie Maz. i Donatowi Kałuży.

W naszym łowisku polowali:

 1. Bogus Tomasz
 2. Budziejewski Czesław
 3. Gach Norbert
 4. Jakubowski Tadeusz
 5. Jaskulski Mieczysław
 6. Kiełbas Jacek
 7. Kococik Zbigniew
 8. Korczyc Jolanta
 9. Korczyc Roman
 10. Kot Grzegorz
 11. Kubasik Waldemar
 12. Mac Jan
 13. Mac Piotr
 14. Maćkowiak Witold
 15. Miśkiewicz Edmund
 16. Sadowski Mirosław
 17. Sadowski Piotr
 18. Stopczyński Andrzej
 19. Treściński Zbigniew
 20. Załoga Paweł
 21. Ziajka Władysław


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
DARZ BÓR

Zobacz zdjęcia w galerii lub kliknij tutajTo top of the page wróć na górę To top of the page


Zaloguj się

Złom

Zasłużony Dla Łowiectwa Województwa Łódzkiego

Alternative flash content

Requirements

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej

Alternative flash content

Requirements

Gościmy

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Liczba wizyt43781


Copyright by www.drezner.pl