Koło Łowieckie nr 39 "Błękitne Źródła"
   


Rodzinny Hubertus AD 2009

     Zgodnie z terminarzem przesłanym przez kolegę sekretarza na dzień 14.11. 2009 przewidziane zostały chwile nie w kniei, ale w zupełnie inne scenerii. Najpierw  o godzinie 17.00, w kościele parafialnym w Goleszach została odprawiona uroczysta msza św. Hubertowska.

Była ona sprawowana przez ks. proboszcza Romana Ochnickiego i naszego kapelana ks. Marka Izydorczyka. Ks. Roman odprawił Eucharystię w intencji zmarłego niedawno kolegi Andrzeja Jaskulskiego, a kapelan w intencji rodzin myśliwych oraz pozostałych zmarłych kolegów – imiennie przywołanych,  jak i zmarłe żony naszych kolegów. Oczywiście w całej tej uroczystej oprawie był obecny poczet sztandarowy, który zawsze nam towarzyszy. Po błogosławieństwie na cały nowy sezon łowiecki przenieśliśmy się do Bronisławowa oddalonego ok. 3 km. od Golesz, gdzie miała swój czas druga część uroczystości. Zagajenia spotkania dokonał sam Prezes, który w miłych i ciepłych słowach powitał gości zaproszonych na nasze spotkanie, jak i rodziny myśliwych. W tę uroczystość bardzo pięknie wkomponowana została także okoliczność 70 lecia naszego Prezesa. Nie obyło się bez medalu „ ZASŁUŻONY MYŚLIWY OKRĘGU PIOTRKOWSKIEGO”, który wręczył Przewodniczący Okręgowej Rady Łowieckiej kol. Leon Ciecierski. Był także prezent od naszego Koła, z którego Prezes bardzo się ucieszył, co pokazują zdjęcia. W tak miłej atmosferze zostały wręczone także medale dla Króla Polowania
i Króla Pudlarzy. Pierwszym został kol. Zbigniew Kococik, a drugim – o ironio losu –Jubilat,  kol.  Reinhold  Gach.  A  później  był  czas  na  pogawędki,  toasty  i  tańce.

Kto nie był, niech żałuje,
bo w naszym gronie każdy dobrze się czuje.

Koledze Prezesowi gratulujemy Jubileuszu, a wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne spotkanie za rok.
Darz Bór

Zobacz zdjęcia w galerii lub kliknij tutaj
To top of the page wróć na górę To top of the page


Zaloguj się

Złom

Zasłużony Dla Łowiectwa Województwa Łódzkiego

Alternative flash content

Requirements

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej

Alternative flash content

Requirements

Gościmy

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Liczba wizyt43598


Copyright by www.drezner.pl