Koło Łowieckie nr 39 "Błękitne Źródła"
   


Hubertus Piotrkowski 2009

W dniu 08.11.2009 roku, w gościnnych progach klasztoru Ojców Bernardynów w Piotrkowie Tryb. odbyła się już po raz kolejny Hubertowska Msza św. dla myśliwych okręgu piotrkowskiego.

Mszy przewodniczył ks. Marek Izydorczyk Kapelan Myśliwych i Leśników RDLP w Łodzi, na co dzień myśliwy naszego Koła. Wśród licznie zgromadzonych pocztów sztandarowych reprezentujących Koła łowieckie był i poczet naszego Koła. Po Mszy św. myśliwi zostali zaproszeni do pobliskiego Kościoła Akademickiego Panien Dominikanek pw. Matki Bożej Śnieżnej na wystawę "Pastelowy świat przyrody" myśliwego prof. SGGW w Warszawie, Pana Tomasza  Motyla. Po prezentacji obrazów przez autora, odbyła się już mniej oficjalna część spotkania. Jak widać na załączonych zdjęciach apetyt i humory dopisywały. 

Zobacz zdjęcia w galerii lub kliknij tutajTo top of the page wróć na górę To top of the page


Zaloguj się

Złom

Zasłużony Dla Łowiectwa Województwa Łódzkiego

Alternative flash content

Requirements

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej

Alternative flash content

Requirements

Gościmy

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Liczba wizyt43624


Copyright by www.drezner.pl