Koło Łowieckie nr 39 "Błękitne Źródła"
   


Hubertus Spalski 2009

    Obchody tegorocznego  Hubertusa Spalskiego odbyły się 17 października 2009 roku  i rozpoczęto je poranną mszą świętą, którą celebrował polujący w naszym kole kapelan leśników i myśliwych  ks. Marek Izydorczyk.

Po mszy św. i odprawie ponad 200 myśliwych, w 20  wcześniej wybranych obwodach okolicznych kół łowieckich rozpoczęto polowania. W ramach Hubertusa Spalskiego, na terenie naszego koła, w obwodzie 35 polowało 25 myśliwych. Polowanie prowadził prezes naszego koła, kol. Reinhold Gach z pomocą łowczego, kol. Henryka Kaźmierskiego. Królem polowania na naszym terenie został członek naszego koła, kol. Tomasz Sąciński pozyskując dzika.
   Po poczęstunku i chwilowym odpoczynku myśliwi wrócili do Spały, gdzie odbywały się główne uroczystości. Raczono się też bigosem, przygotowanym na bardzo, bardzo dużej patelni przez kol. Grzegorza Russaka. Długie „myśliwych rozmowy” trwały do późnych godzin  wieczornych.
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. DARZ BÓR

Zobacz zdjęcia w galerii lub kliknij tutajTo top of the page wróć na górę To top of the page


Zaloguj się

Złom

Zasłużony Dla Łowiectwa Województwa Łódzkiego

Alternative flash content

Requirements

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej

Alternative flash content

Requirements

Gościmy

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Liczba wizyt43624


Copyright by www.drezner.pl