Koło Łowieckie nr 39 "Błękitne Źródła"
   


VII Polowanie Kniejowe Dian im. Reinholda Gacha 02.12.2017 r

Tradycją zapoczątkowaną w Kole Łowieckim "Błękitne Źródła" przez Prezesa Koła  kol.Reinholda Gacha  w 2011 roku jest organizowanie polowań zbiorowych dla Dian Okręgu Piotrkowskiego. Kol Reinhold Gach odszedł do Krainy Wiecznych Łowów w dniu 01.02 2016 roku. Walne Zebranie Członków Koła podjęło uchwałę aby kontynuować organizowanie corocznego  polowania dla Dian . W tym roku było to już VII polowanie, ale po raz pierwszy nazwane imieniem kol. Reinholda Gacha i organizowane w całości przez Koło.

Zaproszenie Zarządu na polowanie przyjęło 21 Dian , nie tylko z okręgu Piotrkowskiego ale także z Łodzi  i Radomia. W polowaniu uczestniczyły również polujące dwie bratanice kol. Reinholda , które przyjechały do nas  z okręgu Opole.

Prowadzącymi polowanie byli Łowczowie Koła tj  kol. Tomek i kol. Jacek a także syn kol. Reinholda - Witek.

Zwierz był widziany w każdym miocie. Udało się pozyskać dzika i dwie sarny. Królową polowania została kol.Bożenka z naszego Koła pozyskując dzika, Vice królową kol. Kasia z WKŁ Hubal w Tomaszowie Maz. Hodowcą został kol. Monika z Koła Łowieckiego Szarak Radom .  Wszystkie Diany otrzymały upominki i Dyplomy . 

W trakcie polowania była przerwa podczas której zaserwowano żurek i pyszne naleśniki z budyniem .

Po zakończeniu polowania wszyscy uczestnicy zostali poczęstowaniu upieczonym dzikiem podawanym z kaszą i ogórkiem .

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim Dianą które przyjęły zaproszenie na nasze polowanie, za wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze. Dziękujemy  wszystkim ,którzy swoją pracą przyczynili się do tego, że mogłyśmy polować, nagance, podkładaczom z psami, sygnalistom a także  sponsorom naszego polowania. Darz Bór.

Zobacz zdjęcia w galerii lub kliknij tutajTo top of the page wróć na górę To top of the page


Zaloguj się

Złom

Zasłużony Dla Łowiectwa Województwa Łódzkiego

Alternative flash content

Requirements

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej

Alternative flash content

Requirements

Gościmy

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Liczba wizyt43781


Copyright by www.drezner.pl