Koło Łowieckie nr 39 "Błękitne Źródła"
   


IV polowanie DIAN w "Błękitnych Źródłach"

W dniu 06.12.2014 roku już po raz IV Koło Łowieckie "Nr 39 Błękitne Źródła"  w Tomaszowie Maz. było współorganizatorem wraz z Zarządem Okręgowym PZŁ Piotrków Tryb.  i gospodarzem polowania DIAN zrzeszonych w PZŁ . 

W tym roku po raz pierwszy w polowaniu brały udział Diany nie tylko z Piotrkowskiego Okręgu Łowieckiego, ale również z Chełmna, Lublina , Radomia i Częstochowy, w sumie 18 Dian.

Prowadzącym polowanie był łowczy kol. Henryk Kaźmierski. Polowanie było w tzw Mikołajki i nas również odwiedził  Mikołaj przynosząc słodkie upominki.Po odprawie udaliśmy się na polowanie. Św Hubert darzył i w każdym z miotów była zwierzyna między innymi dziki, daniele, jelenie, sarny.  Podczas polowania był czas na wspólny posiłek i rozmowy .

W takcie łowów zostały pozyskane dwie sarny koźlaki. Królowymi  polowania zostały koleżanki Monika Szymkiewicz z Radomia i Anna Trochym z Lublina. Mamy nadzieję że polowania Dian na stałe wpiszą się w plan polowań na kolejne sezony łowieckie.

Wszystkim organizatorom dziękujemy za podjęcie organizacji polowania, a Dianą za przyjęcie zaproszenia i tak liczny udział w polowaniu.

Tekst i zdjęcia Małgorzata Nurczyńska

Zobacz zdjęcia w galerii lub kliknij tutajTo top of the page wróć na górę To top of the page


Zaloguj się

Złom

Zasłużony Dla Łowiectwa Województwa Łódzkiego

Alternative flash content

Requirements

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej

Alternative flash content

Requirements

Gościmy

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Liczba wizyt43782


Copyright by www.drezner.pl