Koło Łowieckie nr 39 "Błękitne Źródła"
   


Polowanie hubertowskie 03.11.2013

Zgodnie z tradycją naszego Koła w dniu św Huberta  myśliwi spotkali się na  polowaniu zbiorowym. W tym roku polowanie  miało miejsce w dwóch grupach. W pierwszej grupie polowali zaproszeni goście . Odprawa była "nad Stawem". Myśliwi pozyskali łanie i lisa.

Druga grupa założona z myśliwych naszego Koła  miała odprawę koło "Wiatki " w  Swolszewicach . Myśliwi pozyskali cielaka, cztery dziki , trzy lisy. Również w tym dniu miała miejsce w klasztorze ojców Bernardynów  w Piotrkowie Tryb. uroczysta Msza św dla myśliwych okręgu piotrkowskiego w której także uczestniczyli myśliwi z naszego Koła.

Zobacz zdjęcia w galerii lub kliknij tutajTo top of the page wróć na górę To top of the page


Zaloguj się

Złom

Zasłużony Dla Łowiectwa Województwa Łódzkiego

Alternative flash content

Requirements

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej

Alternative flash content

Requirements

Gościmy

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Liczba wizyt43781


Copyright by www.drezner.pl