Koło Łowieckie nr 39 "Błękitne Źródła"
   


XIV Hubertus Spalski 2013

W sobotę 19.10.2013 roku ponad 350 myśliwych spotkało się na XIV Hubertusie Spalskim. Uroczystości rozpoczęły się tradycyjnie od Mszy św. celebrowanej przez naszego kol. Ks. Marka Izydorczyka.

 

Po uroczystej odprawie myśliwi podzieleni na 17 grup udali się w łowiska na polowanie . Nasze Koło gościło IV grupę  myśliwych .Podczas polowania w naszej grupie zostały pozyskane : dwa jelenie , łania i cielak. Trzech myśliwych polujących na terenie naszego Koła zostało wice królami Hubertusa Spalskiego 2013 . Po zakończeniu polowań wszyscy myśliwi spotkali się na paradzie św Huberta i uroczystym pokocie. W paradzie brało udział 27 pocztów sztandarowych w tym poczet naszego Koła.

Tekst i fot M.N.

Zobacz zdjęcia w galerii klub kliknij tutajTo top of the page wróć na górę To top of the page


Zaloguj się

Złom

Zasłużony Dla Łowiectwa Województwa Łódzkiego

Alternative flash content

Requirements

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej

Alternative flash content

Requirements

Gościmy

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Liczba wizyt43781


Copyright by www.drezner.pl