Koło Łowieckie nr 39 "Błękitne Źródła"
   


Hubertus Spalski 2012

W sobotni poranek 20 października 2012 roku ponad 200 myśliwych i miłośników łowiectwa z całej Polski stawiło się na  13 już Hubertusie Spalskim. Hubertus rozpoczął się tradycyjnie  od Mszy Św. celebrowanej przez Kapelana myśliwych i leśników Archidiecezji Łódzkiej ks. kan. Marka Izydorczyka.

 

Po Mszy i odprawie myśliwi ruszyli w knieję. Jedną z grup gościło nasze koło. Po zakończeniu polowania wszyscy spotkali się na łąkach nadpilicznych przy pokocie. Podczas polowania pozyskano 2 jelenie, daniela, 3 dziki, sarnę, 4 lisy, kunę, 102 bażanty i dwie kaczki. W naszym kole został pozyskany daniel i lis. Swoją obecność podczas Hubertusa zaznaczył także poczet sztandarowy  nasze koło biorąc udział w paradzie. 

Zobacz zdjęcia w galerii lub kliknij tutajTo top of the page wróć na górę To top of the page


Zaloguj się

Złom

Zasłużony Dla Łowiectwa Województwa Łódzkiego

Alternative flash content

Requirements

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej

Alternative flash content

Requirements

Gościmy

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Liczba wizyt43781


Copyright by www.drezner.pl