Koło Łowieckie nr 39 "Błękitne Źródła"
   


Hubertus 2012 w Błękitnych Źródłach

W sobotę 17 listopada 2012 roku, myśliwi  w asyście pocztu sztandarowego  Koła łowieckiego Błękitne Źródła, wraz z rodzinami i zaproszonymi gośćmi wzięli udział we Mszy św. w Goleszach. Celebrował Proboszcz parafii, ks. Damian Skwara.

Eucharystia jest od wielu lat tradycją w naszym Kole i rozpoczyna uroczyste obchody dnia św Huberta. Po Mszy św. uczestnicy udali się na uroczystą kolację do "Łysego" w Bronisławowie.

Tegoroczny Hubertus miał szczególny charakter. Okazją do tego aby szczególnie świętować był benefis z racji 70 urodzin. W gronie rodziny i przyjaciół obchodził go Łowczy Koła kol. Henryk. Oczywiście był tort, prezenty i życzenia .

Myśliwi którzy podczas polowania w dniu 11.11.2012 roku zostali królami, wicekrólami i królem pudlarzy odebrali z rąk Prezesa  Koła stosowne medale. Tradycją podczas kolacji jest organizowanie konkursu ze znajomości gwary łowieckiej w którym udział biorą małżonki naszych myśliwych.

W tym roku zwyciężczynią została Dagmara Obłuska.

Czas upływał miło przy tańcach i wspólnej zabawie. Kolejny Hubertus przypadający w 90 - lecie powstania naszego Koła już za rok.

Zobacz zdjęcia w galerii lub kliknij tutajTo top of the page wróć na górę To top of the page


Zaloguj się

Złom

Zasłużony Dla Łowiectwa Województwa Łódzkiego

Alternative flash content

Requirements

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej

Alternative flash content

Requirements

Gościmy

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Liczba wizyt43598


Copyright by www.drezner.pl